Eko-produkt.cz

Anaé by Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo – vstřebá přebytečnou vodu

Velmi prodávaný produkt Anaé by Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo - vstřebá přebytečnou vodu originál od značky Ecodis jednoduše najdete zde nyní trvale výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 115 Kč. EAN: 5053
Anaé by Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo - vstřebá přebytečnou vodu
Ověřit dostupnost
Značka: Ecodis
115
Popis produktu

Tato podložka na tuhé mýdlo je vyrobená zcela z přírodních materiálů a pořádek i parádu vykouzlí na každém umyvadle. Zcela přirozeně absorbuje přebytečnou vodu i zbytky mydlin a když je potřeba, můžete ji použít i místo houbičky k ošplouchnutí umyvadla. 

Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Další vlastnosti: Materiál lufa válcovitá, bavlněné vlákno. Délka 13 cm. Podíl přírodních surovin 100 %. Šířka 9 cm. Materiál obalu Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem. Výška 0,2 cm. Co s obaly Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hodit do bioodpadu nebo ho nechte rozložit na domácím kompostu.. Co s ní, až doslouží Až lufa doslouží, můžete ji nechat rozložit na vašem kompostu nebo se s ní rozlučte v popelnici na bioodpad.. . . .