Eko-produkt.cz

Anaé by Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks) – z měkoučké biobavlny

Tento akční a ve slevě produkt Anaé by Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks) - z měkoučké biobavlny od přední společnosti Ecodis k dostání momentálně za extra cenu! Výhodně za 299 Kč. EAN: 5054
Anaé by Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks) - z měkoučké biobavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Ecodis
299
Popis produktu

Jemňoučké tamponky z biobavlny s certifikací GOTS pomohou perfektně odlíčit a vyčistit pleť, aniž by zatěžovaly planetu jednorázovým odpadem. Okraje vykutálených tamponků jsou prošité pěti veselými barvami a hezky pospolu je drží praktická síťka z biobavlny. Tu můžete použít při praní tamponků, jemného prádla nebo k přepravě různých drobností.

Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Další vlastnosti: Rozměry Průměr tamponku je 9 cm, rozměr sáčku 28 x 26 cm. Materiál Biobavlna s certifikací GOTS. Certifikáty GOTS. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Indii a Turecku. Materiál balení Recyklovaný karton a kompostovatelný celofán. Obsah balení 10 ks tamponků z biobavlny, 1ks sáček z biobavlny. Co s obaly Karton recyklujte v kontejneru na papír, celofán se rozloží na domácím kompostu nebo ho vyhoďte do bioodpadu.. . .