Eko-produkt.cz

Ben & Anna Zubní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím (15 g)

Tento kvalitní produkt Ben & Anna Zubní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím (15 g) od spolehlivého výrobce Ben & Anna snadno můžete najít bezpečně online skutečně levně! K sehnání zrovna v akci za 199 Kč. EAN: 4110
Ben & Anna Zubní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím (15 g)
Popis produktu

Černý prášek s aktivním uhlím Ben & Anna je ideálním způsobem jak zcela přírodní cestou účinně bělit své zuby a ještě pečovat o ústní dutinu. Díky obsahu aktivního uhlí efektivně absorbuje a váže nečistoty a bělí i leští vaše zuby. Přidaný extrakt z máty zajistí svěží dech a příjemný pocit v ústech. 
Můžete jej používat samostatně nebo v kombinaci s oblíbenou zubní pastou. Prášek je sice černý jako bota, ale na zubech se neusazuje. Jde snadno smýt, takže jediné, co po použití zanechá, je zařící úsměv.

Ben & Anna není jen značka, je to skutečný, mladý a sympatický pár. Po dlouhých letech života v Berlíně, bušícím srdci Německa, se rozhodli vrátit zpět na venkov a žít v souladu s přírodou. A příroda je začala inspirovat natolik, že se vrhli do vývoje produktů, které budou splňovat jejich přísné požadavky.
 

Další vlastnosti: Hmotnost 15 g. Certifikáty NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Lotyšsku. Materiál obalu papírová krabička, skleněná dózička s kovovým víčkem. Složení Charcoal (Bamboo) Powder, Xylitol, Aroma (Fragrance), Mentha Arvensis (Peppermint) Leaf Oil, Limonene.. . . . . .