Eko-produkt.cz

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla (500 ml) – pro dokonale čistá okna a zrcadla

Tento diskontní produkt Bio-D Čistič na sklo a zrcadla (500 ml) - pro dokonale čistá okna a zrcadla od předního výrobce Bio-D máte možnost najít právě dnes za rozumné peníze! Cena již od 129 Kč. EAN: 163
Bio-D Čistič na sklo a zrcadla (500 ml) - pro dokonale čistá okna a zrcadla
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
129
Popis produktu

Přírodní prostředek ve spreji, se kterým snadno a účinně vyčistíte veškeré lesklé a hladké povrchy. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bez alkoholu a rozpouštědel.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty free and Vegan PETA, Vegan Society, Best Buy label. Původ vůně přírodní. Materiál obalu 100% recyklovaný plast. VAROVÁNÍ Způsobuje mírné podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí.. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení Pod 5 %: Citric Acid, Anionic Surfactant, Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil. Objem 500 ml. . . . .