Eko-produkt.cz

Bio-D Prášek na praní bez vůně (2 kg) – vhodný i pro citlivou pokožku

Vysoce kvalitní produkt Bio-D Prášek na praní bez vůně (2 kg) - vhodný i pro citlivou pokožku od kvalitního výrobce Bio-D jde získat na našich stránkách výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 359 Kč. EAN: 155
Bio-D Prášek na praní bez vůně (2 kg) - vhodný i pro citlivou pokožku
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
359
Popis produktu

Univerzální prací prášek se hodí pro praní v pračce, ale krásně s ním dáte oblečení do pucu i ručně. Jeho složení je jemné, hypoalergenní a bez dráždivých enzymů a parfemace. Ocení ho proto i lidé s citlivou pokožkou, ekzematici a alergici. 

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti: Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 1 kg: až 20 dávek, 2 kg: 33 dávek, 12,5 kg: 210 dávek. Materiál balení papírový sáček, uvnitř s LDPE. Dávkování HCS, Vegan Society, Best Buy label, Allergy friendly product. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje podráždění kůže.. Účinný při teplotách praní 40 – 90 °C. Složení Sodium carbonate (uhličitan sodný) (15 – 30 %), 5-15% Sodium Percarbonate, > 5% Sodium Metasilicate Pentahydate, Anionic Surfactants, Soaping agents.. Hmotnost 2 kg. . .