Eko-produkt.cz

Bio-D Přípravek na mytí nádobí s vůní grapefruitu (750 ml)

Tento nejprodávanější kousek Bio-D Přípravek na mytí nádobí s vůní grapefruitu (750 ml) od našeho známého výrobce Bio-D pohodlně dostanete bezpečně online ve výprodejové akci. Produkt koupíte teď u nás za 115 Kč. EAN: 1345
Bio-D Přípravek na mytí nádobí s vůní grapefruitu (750 ml)
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
115
Popis produktu

Koncentrovaný, lehce pěnivý přípravek na mytí nádobí bez vůně s certifikací Cruelty Free International zaručující netestování na zvířatech. Je skvělý pro každodenní použití a přitom vysoce účinný na mastnotu a připáleniny. Gel oceníte i na rekreaci, poslouží na žumpu nebo septik na chatě, vhodný je i do domácích čističek odpadních vod. Neobsahuje agresivní látky, je tedy bezpečný pro bakterie a enzymy. 

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti: Certifikáty HCS, Vegan Society, Best Buy label. Země původu Velká Británie. Materiál balení 100% recyklovaný plast. Počet mycích dávek 750 ml: 75 (plných dřezů), 5 l: 500. Dávkování pro plný dřez stačí 10 – 15 ml prostředku (= 2 – 3 čajové lžičky). Původ vůně přírodní. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení Více než 30 % Anionic Surfactant. Méně než 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Perfume, Limonene*, Linalool*. *PZ přírodních éterických olejů. pH 11,5. Objem 750 ml. . .