Eko-produkt.cz

Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (5 l) – vhodný i pro velmi jemné materiály

Tento oblíbený produkt Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (5 l) - vhodný i pro velmi jemné materiály od skvělé a známé značky Bio-D snadno najdete nyní opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 1 025 Kč. EAN: 627
Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (5 l) - vhodný i pro velmi jemné materiály
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
1 025
Popis produktu

Univerzální, koncentrovaný tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, použitelný v pračce i pro ruční praní. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. Je účinný již od 30 °C, použitelný pro všechny prací teploty. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. 
Velké balení, které je ještě ekologičtější a za výhodnější cenu.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti: Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 1 l: až 25 pracích dávek, 5 l: až 125 pracích dávek. Materiál balení 100% recyklovaný plast. Dávkování HCS, Vegan Society, Best Buy label, Allergy friendly product. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje podráždění kůže.. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení Alkylpolyglukoside (5 – 10 %); Methylated Spirits (denaturovaný etanol) (5 – 10 %); Sodium lauryl ether sulfate (5 – 15 %); Sodium Lauriminodipropionate (1 – 5 %); Citric acid monohydrate (monohydrát kyseliny citrónové) (0,1 – 1 %). Objem 5 l. . .