Eko-produkt.cz

Casa Organica Kartáč na nádobí a zeleninu s madlem – z kokosových vláken a dřeva

Hodně oblíbený produkt Casa Organica Kartáč na nádobí a zeleninu s madlem - z kokosových vláken a dřeva od kvalitní značky Casa Organica (Tierra Verde) pohodlně seženete zrovna dnes skutečně levně! Produkt momentálně prodáváme za 69 Kč. EAN: 3152
Casa Organica Kartáč na nádobí a zeleninu s madlem - z kokosových vláken a dřeva
Popis produktu

Zbavte se umělých produktů v kuchyni a používejte přírodní alternativy. Kartáč z kokosových vláken je drsný ke špíně a přesto šetrný k povrchům. Skvěle poslouží jako drátěnka, ale jeho použití je mnohem univerzálnější. Doma ho využijete na špinavé nádobí, spálené hrnce, zaschlou špínu, ale také čistění ovoce a zeleniny. A když by dostal málo prostoru, hodí se i pro úklid koupelny a kuchyně, takže se rozhodně nemusíte bát, že by byl doma nazbyt. 
Je to zkrátka perfektní pomocník do vaší kuchyně, který nahradí umělohmotné kartáče a drátěnky. Kartáč z kokosového vlákna na sebe neváže nečistoty a je odolný vůči bakteriím a zápachu.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry délka 24,5 cm. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Vyrobeno v Číně.. . . . . . . . .