Eko-produkt.cz

Casa Organica Kompostovatelné sáčky na bioodpad – 9 l (30 ks) – ze 40 % z recyklovaného papíru

Tento velmi oblíbený kousek Casa Organica Kompostovatelné sáčky na bioodpad - 9 l (30 ks) - ze 40 % z recyklovaného papíru od spolehlivé značky Casa Organica (Tierra Verde) můžete dostat aktuálně na webu trvale výhodně. Ceny od 129 Kč. EAN: 3427
Casa Organica Kompostovatelné sáčky na bioodpad - 9 l (30 ks) - ze 40 % z recyklovaného papíru
Popis produktu

Tyto sáčky z recyklovaného papíru jsou skvělé pro snadné a hygienické shromažďování organických zbytků v kuchyni a jsou výhodnou alternativou k sáčkům z kompostovatelného bioplastu. Speciální kraft papír má vyšší odolnost k roztržení oproti běžnému papíru, i když je mokrý.
Sáčky jsou 100% kompostovatelné a rychle a spolehlivě se rozloží. Navíc optimalizují skladu kompostovaného materiálu, protože doplňují nezbytnou uhlíkatou složku.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry 20 x 36 x 16 cm. Materiál papír. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Vyrobeno v České republice. Kusy 30 ks. . . . . . .