Eko-produkt.cz

Casa Organica Síťovinová taška s drobnými oky – černá

Žádaný produkt Casa Organica Síťovinová taška s drobnými oky - černá od dodavatele kvalitních produktů Casa Organica (Tierra Verde) je k získání právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Zrovna teď v akci za 219 Kč. EAN: 1859
Casa Organica Síťovinová taška s drobnými oky - černá
Popis produktu

Stylová a elegantní taška přes rameno z husté bavlněné síťoviny. Tvarově je podobná klasické síťovce, ale má mnohem hustší oka, takže se hodí i na drobné předměty, nejen na nákup.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry 40 x 40 cm. Nosnost až 15 kg. Materiál 100% biobavlna. Váha 175 g. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Indie. Složení 100% biobavlna. Barva černá. . . .