Eko-produkt.cz

Casa Organica Síťovinový sáček – malý (1 ks) – z biobavlny, s utahovací šňůrkou

Povedený výrobek Casa Organica Síťovinový sáček - malý (1 ks) - z biobavlny, s utahovací šňůrkou originál od výrobce Casa Organica (Tierra Verde) k dostání ještě dnes za nejnižší cenu! Právě teď za cenu 85 Kč. EAN: 1146
Casa Organica Síťovinový sáček - malý (1 ks) - z biobavlny
Popis produktu

Tento krásný a praktický síťovinový sáček o rozměru 30 x 20 cm s hustší čtvercovou sítí je perfektní jak na nákupy, tak i na skladování ovoce a zeleniny. Je parádní alternativou ke zbytečným jednorázových mikrotenovým sáčkům. Na rozdíl od nich v nich ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé.
Je schválen Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry 30 x 20 cm. Materiál 100% biobavlna. Váha 22 g. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Indie. Kusy 1 ks. . . . . .