Eko-produkt.cz

Casa Organica Síťovinový sáček – mini (1 ks) – z biobavlny, s utahovací šňůrkou

Unikátní výrobek Casa Organica Síťovinový sáček - mini (1 ks) - z biobavlny, s utahovací šňůrkou s osvědčenou značkou Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše můžete získat právě nyní za extra cenu! Momentálně k dispozici za 59 Kč. EAN: 3264
Casa Organica Síťovinový sáček - mini (1 ks) - z biobavlny
Popis produktu

Krásný a roztomile malý sáček o rozměru 19 x 16 cm od Tierra Verde je vhodný na malou svačinku nebo pár jablíček. Báječně ale poslouží také jako sáček na kosmetiku (třeba do kabelky) nebo jako pytlík na tuhé mýdlo. Je vyrobený z BIO bavlny a má utahovací šňůrku, díky které z něj obsah nevypadne a za kterou ho lze i pověsit.
Je schválen Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry 19 x 16 cm. Materiál 100% biobavlna. Váha 15 g. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Indie. Kusy 1 ks. . . . . .