Eko-produkt.cz

Casa Organica Taška na chleba – z biobavlny, s utahovací šňůrkou

Zcela unikátní produkt Casa Organica Taška na chleba - z biobavlny, s utahovací šňůrkou od značky s tradicí a dobrou pověstí Casa Organica (Tierra Verde) máte možnost nakoupit tady nyní za skvělou cenu. Nyní pořídíte jen za 199 Kč. EAN: 4032
Casa Organica Taška na chleba - z biobavlny
Popis produktu

Elegantní a praktický sáček o rozměru 26 x 40 cm od Tierra Verde je vhodný na celý bochník chleba či více kusů pečiva. Díky praktickým ouškům ho můžete nést i jako samostatnou tašku na pečivo. Slouží nejen k přenášení, ale i uchovávání pečiva. Nejdéle v něm ale vydrží kvalitní domácí chléb, produkty z rozmrazených polotovarů v něm zpravidla čerstvé a měkké nevydrží.
Je vyrobený z tenkého plátna z BIO bavlny a má utahovací šňůrku, díky které z něj obsah jen tak nevypadne. Samozřejmostí je i schválení Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry 26 x 40 cm. Materiál 100% nebělená biobavlna s certifikací GOTS. Certifikáty EcoGarantie, GOTS. Země původu Indie. Složení 100% nebělená biobavlna s certifikací GOTS. . . . . . .