Eko-produkt.cz

Circular Cup (340 ml) – krémová/tyrkysová – z jednorázových papírových kelímků

Akční a ve slevě výrobek Circular Cup (340 ml) - krémová/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků originál od výrobce rCUP/Circular Cup jde nakoupit momentálně za výborné peníze. Aktuálně za super cenu 449 Kč. EAN: 3145
Circular Cup (340 ml) - krémová/tyrkysová - z jednorázových papírových kelímků
Popis produktu

Bloudíte dnem i nocí a nemůžete ho najít? Hledáte ho v kavárnách, supermarketech či projíždíte nabídku internetových portálů? Nacházíte a vzápětí zase ztrácíte naději? Tak zvolněte a pozorně čtěte následující řádky. Je tady! První opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Zatím jediný na celém světě!
Konec zbytečným jednorázovým plastovým či papírovým kelímkům na kávu nebo čaj, které se pomalu ale jistě stávají ekologickou pohromou. Circular Cup neteče, nepálí a udržuje váš nápoj déle teplý nebo studený (u kávy je to více než hodina, u čaje ještě déle). Snadno se otevírá i zavírá jednou rukou a při pití z něj nemusíte srkat jednou malou dírkou. Můžete z něj totiž pít po celém obvodu. Budete ho prostě milovat! Celý život.

Na začátku všeho byla otázka: “Co můžeme dělat s použitými jednorázovými kelímky na kávu?” Právě tuto otázku v roce 2016 dostali lidé z Ashortwalk, designové společnosti z Velké Británie, která se zabývá využitím použitých a recyklovaných materiálů a vracím jim život v nové formě.

Další vlastnosti: Objem 340 ml. Rozměry Výška: 168 mm s víčkem, 144 mm bez víčka; průměr dna 64 mm; průměr víčka 84 mm. Materiál vnitřní plášť: polypropylen, vnější plášť: papírová drť recyklovaných kelímků, těsnění: silikon. Hmotnost cca 220 g. Země původu rCUP: Navržen ve Velké Británii. Vyroben v Číně. Circular Cup: Navržen i vyroben ve Velké Británii.. Barva krémová/tyrkysová. . . . . .