Eko-produkt.cz

E-cloth Houbička na mytí nádobí – snadno odstraní i zaschlou nečistotu

Tento neodolatelný výrobek E-cloth Houbička na mytí nádobí - snadno odstraní i zaschlou nečistotu od značky se zárukou kvality E-cloth je k sehnání právě opravdu levně. Právě teď jen za 119 Kč. EAN: 1610
E-cloth Houbička na mytí nádobí - snadno odstraní i zaschlou nečistotu
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
119
Popis produktu

Houbička na nádobí z mikrovlákna od E-cloth vydrží mnohem déle než obvyklé mycí houbičky a nahradí jich tak několik. Lze ji používat jak s mycím prostředkem, tak ale i pouze s vodou. Tak či onak snadno odstraní mastnotu a nečistoty.
Žlutá strana je superjemná a je vhodná na běžné mytí nádobí. Šedá strana odstraní i zachlé nečistoty z hrnců či pánví, aniž by je poškrábala.

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti: Rozměry 16 x 10 cm. Materiál žlutý okraj 81 % polyester, 19 % polyamid, šedá strana 100 % polyester, žlutá strana 100 % polyurethane. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno ve Vietnamu. . . . . . . . .