Eko-produkt.cz

E-cloth Rukavice na mytí skel – vhodná i pro mytí auta

Velmi žádaný výrobek E-cloth Rukavice na mytí skel - vhodná i pro mytí auta od společnosti s výborným jménem E-cloth snadno můžete sehnat již dnes v bezva akci! Zrovna teď v akci za 229 Kč. EAN: 2475
E-cloth Rukavice na mytí skel - vhodná i pro mytí auta
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
229
Popis produktu

S touto báječnou rukavicí od E-cloth se mytí oken stane zábavou. Díky vlnité struktuře tkaniny umyjete okna rychle, pohodlně a opravdu dočista. Můžete ji použít na vnější i vnitřní stranu oken, okenní rámy nebo kliky. Další dobrá zpráva je, že nepotřebujete žádný čistící prostředek. Stačí teplá voda a můžete se pustit do úklidu.
Rukavice je vhodná i pro mytí vašeho čtyřkolového miláčka. 
Vyrobena stejnou revoluční technologií jako ostatní úklidové hadříky E-cloth. 

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti: Rozměry 23 x 14 cm. Materiál 80% polyester, 20% polyamid. Kusy 1 kus. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Indonésii.. . . . . . . .