Eko-produkt.cz

E-cloth Rukavice na utírání prachu – s extra dlouhými měkkými vlákny

Hodně prodávaný výrobek E-cloth Rukavice na utírání prachu - s extra dlouhými měkkými vlákny od výrobce s dlouholetou historií E-cloth jednoduše můžete najít právě dnes skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 229 Kč. EAN: 2476
E-cloth Rukavice na utírání prachu - s extra dlouhými měkkými vlákny
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
229
Popis produktu

Marně sháníte ideálního pomocníka pro úklid prachu v domácnosti? Potom vás nejspíš zaujme tato báječná rukavice od E-cloth. Díky statické elektřině skvěle stírá prach a další alergeny ze všech hladkých povrchů v domácnosti. Využijete ji nejen na čištění nábytku, ale také žaluzií, dekorativních předmětů, lamp nebo jiných hůře přístupných míst. 
Vyrobena stejnou revoluční technologií jako ostatní úklidové hadříky E-cloth. 

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti: Materiál 80% polyester, 20% polyamid. Kusy 1 kus. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Jižní Koreji.. Velikost univerzální. . . . . . . .