Eko-produkt.cz

Eatgreen Lufa pro univerzální použití (1 ks) – malá 20 cm – 100% přírodní a rozložitelná

Kvalitní a levný kousek Eatgreen Lufa pro univerzální použití (1 ks) - malá 20 cm - 100% přírodní a rozložitelná od značky se skvělou pověstí Eatgreen můžete dostat momentálně na webu za super cenu! Právě teď jen za 105 Kč. EAN: 4923
Eatgreen Lufa pro univerzální použití (1 ks) - malá 20 cm - 100% přírodní a rozložitelná
Ověřit dostupnost
Značka: Eatgreen
105
Popis produktu

Zbavte se umělých produktů v kuchyni v koupelně i při běžném úklidu a používejte zcela přírodní houbu z lufy – žádné plasty, ropné deriváty nebo lepidla.
Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Její struktura je ideální i pro čištění zaschlých zbytků jídla a přitom povrchy nepoškrábe. Má velmi dlouhou životnost – při běžném používání asi 3 měsíce.
Z této lufy si navíc můžete vytvořit několik menších kousků a každý z nich využít v domácnosti na něco jiného. Stačí ji jednoduše nastříhat. Perfektně slouží v kuchyni, koupelně i při čištění nejrůznějších povrchů. Použít ji můžete bez obav i na tělo.

Další vlastnosti: Rozměry velká – cca 50 cm, malá cca 20 cm. Země původu Řecko. Co s nimi, až doslouží Lufu hoďte do kontejneru na bioodpad nebo na kompost. Zcela se tam rozloží.. Velikost malá. . . . . . . .