Eatgreen Lufa pro univerzální použití se šnůrkou (1 ks) – 100% přírodní a rozložitelná

Oblíbený kus Eatgreen Lufa pro univerzální použití se šnůrkou (1 ks) - 100% přírodní a rozložitelná od našeho známého výrobce Eatgreen máte možnost dostat zrovna dneska výhodně! Výhodně za cenu 65 Kč. EAN: 6055
Eatgreen Lufa pro univerzální použití se šnůrkou (1 ks) - 100% přírodní a rozložitelná
Značka: Eatgreen
65 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zbavte se umělých produktů v kuchyni v koupelně i při běžném úklidu a používejte zcela přírodní houbu z lufy – žádné plasty, ropné deriváty nebo lepidla.
Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Její struktura je ideální i pro čištění zaschlých zbytků jídla a přitom povrchy nepoškrábe. Má velmi dlouhou životnost – při běžném používání asi 3 měsíce.
Z této lufy si navíc můžete vytvořit několik menších kousků a každý z nich využít v domácnosti na něco jiného. Stačí ji jednoduše nastříhat. Perfektně slouží v kuchyni, koupelně i při čištění nejrůznějších povrchů. Použít ji můžete bez obav i na tělo.

Další vlastnosti: Rozměry cca 10 cm. Materiál lufa válcovitá, jutový provázek. Země původu Lufa vypěstována v Egyptě. Co s nimi, až doslouží Lufu hoďte do kontejneru na bioodpad nebo na kompost. Zcela se tam rozloží.. . . . . . . .