Eko-produkt.cz

Eco Cosmetics Opalovací transparentní gel na obličej SPF 30 (30 ml)

Unikátní a oblíbený kousek Eco Cosmetics Opalovací transparentní gel na obličej SPF 30 (30 ml) od značky se zárukou kvality Eco Cosmetics můžete dostat na našich stránkách nyní opravdu levně! Nyní získáte od 675 Kč. EAN: 2935
Eco Cosmetics Opalovací transparentní gel na obličej SPF 30 (30 ml)
Popis produktu

100% přírodní sluneční gel od Eco Cosmetics s minerálními pigmenty a ochranným SPF faktorem 30 obsahuje extrakty a oleje z rakytníku a granátového jablka a díky tomu o pokožku pečuje a předchází jejímu vysušení a ztrátě vlhkosti. Je transparentní, snadno se aplikuje a roztírá a také příjemně, jemně voní. Vyhovuje všem typům pleti. 
Pozor! Může ušpinit oblečení! Nepoužívejte jej ani s jinými kosmetickými prostředky, které obsahují parfemaci.
Žádné chemické filtry, nanotechnologie, umělé vůně či deriváty z ropy jako u běžných opalovacích krémů.

Všechny produkty Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, v BIO kvalitě a mají přísnou certifikaci EcoCert. Značka je výjimečná tím, že podíl BIO surovin z rostlinných složek je 95 – 100 %, což v této cenové kategorii jinak nenajdete. Použité oleje a éterické oleje mají certifikaci Demeter biodynamického zemědělství. Jsou vyprodukovány CO2 neutrálně. A samozřejmě netestovány na zvířatech a neobsahují živočišné suroviny. V roce 2022 se přistoupilo k výměně obalů za tenčí a recyklovatelnější.

Další vlastnosti: Objem 30 ml. Certifikáty ECOCERT organic cosmetic, Vegan Society, CO2 neutral. Podíl BIO surovin z celkového objemu 96 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Podíl BIO rostlinných surovin 99,6 %. Složení Pongamia Glabra Seed Oil*, Trihydroxystearin, Titanium Dioxide, Punica Granatum Seed Oil*, Hippophae Rhamnoides Oil*, Peach Extract, Tocopherol * = z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . . .