Eko-produkt.cz

Eco Cosmetics Repelentní tělový olej BIO (50 ml) – proti komárům a dalšímu hmyzu

Oblíbený produkt Eco Cosmetics Repelentní tělový olej BIO (50 ml) - proti komárům a dalšímu hmyzu od populárního výrobce Eco Cosmetics máte možnost pořídit teď za rozumné peníze! Akční cena od 239 Kč. EAN: 1359
Eco Cosmetics Repelentní tělový olej BIO (50 ml) - proti komárům a dalšímu hmyzu
Popis produktu

V Eco Cosmetics vyvinuli speciální, 100% přírodní ochranný olej, který zároveň pečuje o vaši pokožku. Koncept je založen na tradičních receptech a jeho základem je jojobový olej, tekutý rostlinný vosk.
Vůně tohoto oleje není příliš lákavá pro komáry a další bodavý hmyz. Nejvíce připomíná skořici s náznakem citrusu a obsahuje mimo jiné esenciální olej z eukalyptu. Produkt je vhodný i pro děti od 3 let věku.

Všechny produkty Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, v BIO kvalitě a mají přísnou certifikaci EcoCert. Značka je výjimečná tím, že podíl BIO surovin z rostlinných složek je 95 – 100 %, což v této cenové kategorii jinak nenajdete. Použité oleje a éterické oleje mají certifikaci Demeter biodynamického zemědělství. Jsou vyprodukovány CO2 neutrálně. A samozřejmě netestovány na zvířatech a neobsahují živočišné suroviny. V roce 2022 se přistoupilo k výměně obalů za tenčí a recyklovatelnější.

Další vlastnosti: Objem 50 ml. Certifikáty ECOCERT organic cosmetic, Vegan Society, CO2 neutral. Podíl BIO surovin z celkového objemu 95 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Složení Simondsia Chinensis Oil*, Parfum, Limonene, Linallol, Citronellol, Citral, Geraniol, Eugenol, Cinnamal, Coumarin. * = z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . . . .