Eko-produkt.cz

Ecozone Prací gel na vlnu a hedvábí (750 ml) – vhodný i pro miminka

Tento levný kus Ecozone Prací gel na vlnu a hedvábí (750 ml) - vhodný i pro miminka od značky s dlouholetou historií Ecozone máte možnost koupit právě nyní ve výhodné akci! Nyní za akční cenu 210 Kč. EAN: 2543
Ecozone Prací gel na vlnu a hedvábí (750 ml) - vhodný i pro miminka
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
210
Popis produktu

Ano, jemné prádlo (hedvábí, čistá vlna, kašmír a další citlivé látky) si budou s tímto pracím gelem připadat jako v bavlnce – a vy budete v klidu, že váš oblíbený svetr nebude po vyprání ve velikosti na panenku a plný žmolků. Gel je navíc zcela nedráždivý pro alergiky a astmatiky a toleruje ho i velmi citlivá pokožka – proto je vhodný i pro miminka. Je tak jemný, že si s ním můžete i mýt ruce. A neobsahuje žádné vůně, aby byl opravdu hypoalergenní. Vydrží až 25 pracích cyklů.

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti: Složení 5-15% anionické surfaktanty, neionické surfaktanty, <5% mýdlo, monopropylene glycol, trisodium citrate, phenoxyethanol. Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 99,5 %. Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 25. NEBEZPEČÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. Účinný při teplotách praní 30 °C. Složení Aqua (voda), Sodium Laureth Sulfate (laurethsulfát sodný), Laureth-9, Laureth-3, Sodium Coco Sulphonate, Propylene Glycol (propylenglykol), Sodium Chloride (chlorid sodný), Phenoxyethanol, Sodium Citrate (citronan sodný). Objem 750 ml. . .