Eko-produkt.cz

Ecozone Tablety do myčky Brilliance – vše v jednom (25 ks)

Kvalitní a žádaný kousek Ecozone Tablety do myčky Brilliance - vše v jednom (25 ks) od kvalitního výrobce Ecozone máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Zrovna nyní za cenu 255 Kč. EAN: 430
Ecozone Tablety do myčky Brilliance - vše v jednom (25 ks)
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
255
Popis produktu

Nejúčinnější tablety do myčky od Ecozone – šetrné k přístroji, životnímu prostředí i vašemu zdraví. Díky promyšlenému, z 99,5 % přírodnímu složení fungují i při nižších teplotách a nedělají žádné kompromisy s čistotou. Bezproblémově se rozpustí (do myčky se vkládají včetně svého obalu) a spolehlivě umyjí vše, co má být umyto.
Složení vše v jednom zahrnuje regenerační sůl, leštidlo, ochranu skla, rozpustitelný obal a jemnou citronovou vůni.

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 99,5 %. Země původu Velká Británie. Materiál balení tableta balená v rozpustném obalu: 100% rychle rozložitelný, vyrobený z kukuřičného škrobu. NEBEZPEČÍ Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí.. Složení Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Silicate, Tetraacetyl Ethylene Diamine (TAED), Sodium Polyacrylate, 2-Propylheptanol Ethoxylated Propoxylated, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Acrylic / Sulphonic Acid Copolymer, Polyethylene Glycol, Subtilisin, Sodium Acrylic Acid/MA Copolymer, Alfa – amylase, Lemon Parfum, Polysiloxane, Acid Yellow 23 Aluminium Lake (E102), Acid Blue 9 Aluminium Lake (E133), Red ST. Kusy 25 ks. . . . .