Endles by Econea Bambusové pouzdro na zubní kartáček – Sleva

Tento diskontní produkt Endles by Econea Bambusové pouzdro na zubní kartáček - Sleva od oblíbené značky se zárukou kvality Endles by Econea je k získání zrovna za rozumné peníze. V akci za cenu 65 Kč. EAN: 7870
Endles by Econea Bambusové pouzdro na zubní kartáček - Sleva
65 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sleva za pomačkaný obal.
Pouzdro trénovalo boj zblízka a trochu si pomačkalo krabičku. Kartáček ale umně ochrání před veškerými vnějšími vlivy✨
Pokud rádi výletujete, návštěvujete nebo patříte k výjimečně pořádným bytostem, tohle pouzdro rozhodně stojí za zvážení. Jednak je krásné, jednak velice praktické. Vyrobené je z šetrně pěstovaného bambusu a nejraději poskytuje bezpečný úkryt udržitelným kartáčkům. Tak víte co, jsou na stejné vlně a mají víc společných témat. Ale nemyslete si, pokud mu zkříží cestu klasický kartáček bez domova, i o něj se rádo postará.

Econeácké prvorozené miminko, značka Endles, vznikla pro vás. Otiskli jsme do ní své mnohaleté e-shopácké zkušenosti a na jejích křídlech roznášíme do výbaviček každodenních hrdinů ty nejužitečnější eko-produkty a největší all-time favority našich zákazníků. Za sympatickou cenu, aniž bychom někde uždíbli na kvalitě. Do Endles jsme totiž vdechli jak přemýšlivé racio, tak srdce silně bušící pro udržitelnost a ochranu naší matičky Země. S uvědoměle vyrobenými produkty se vydáte vstříc bezodpadovému životu, šetrné péči o tělo i domácnost. Vše vegan, minimalistické a funkční.

Další vlastnosti: Rozměry 21 x 2,8 cm. Materiál moso bambus, šetrně pěstovaný. Hmotnost 32 g. Certifikáty FSC. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál balení kartonová krabička. Co s ním, až doslouží Až vám doslouží, můžete ho zkompostovat.. Co s obaly Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, případně ji můžete zkompostovat. . . .