Eko-produkt.cz

Endles by Econea Náhradní hlavice k bambusovému zubnímu kartáčku – soft (2 ks)

Tento kvalitní a žádaný produkt Endles by Econea Náhradní hlavice k bambusovému zubnímu kartáčku - soft (2 ks) od dodavatele s dobrým jménem Endles by Econea pohodlně získáte na našich stránkách teď právě za parádní cenu. Stojí teď u nás 59 Kč. EAN: 6166
Endles by Econea Náhradní hlavice k bambusovému zubnímu kartáčku - soft (2 ks)
Popis produktu

Třímáte-li pravidelně v ruce bambusový kartáček od značky Endles, tyto dvě náhradní hlavice padnou na jeho rukojeť jako ulité. Štětinky kartáčku tvoří kombinace nylonových a uhlíkových vláken, které pomohou k bělejšímu chrupu. Kartáček je vegan friendly a jeho měkké štětinky jsou v souladu s nejmodernějšími dentálními doporučeními pro zdraví zubů i dásní.

Econeácké prvorozené miminko, značka Endles, vznikla pro vás. Otiskli jsme do ní své mnohaleté e-shopácké zkušenosti a na jejích křídlech roznášíme do výbaviček každodenních hrdinů ty nejužitečnější eko-produkty a největší all-time favority našich zákazníků. Za sympatickou cenu, aniž bychom někde uždíbli na kvalitě. Do Endles jsme totiž vdechli jak přemýšlivé racio, tak srdce silně bušící pro udržitelnost a ochranu naší matičky Země. S uvědoměle vyrobenými produkty se vydáte vstříc bezodpadovému životu, šetrné péči o tělo i domácnost. Vše vegan, minimalistické a funkční.

Další vlastnosti: Certifikáty FSC. Počet štětinek 1 700. Materiál štětinek nylon, ricinový olej, uhlíková vlákna, bambusová vlákna a vlákna DuPont. Třída jemnosti štětin Soft. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál balení kartonová krabička. Barva štětin černá. Obsah balení 2 ks vyměnitelných hlavic. Materiál hlavice moso bambus, šetrně pěstovaný. Co s nimi, až doslouží Štětinky vytahejte pinzetou a hoďte je do směsného odpadu. Zbytek výměnné hlavice kartáčku můžete zkompostovat.. Co s obaly Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, případně ji můžete zkompostovat.