Eko-produkt.cz

Fair Squared Kondom Max Perform (10 ks) – veganské a fair trade

Vynikající výrobek Fair Squared Kondom Max Perform (10 ks) - veganské a fair trade od přední společnosti Fair Squared jde získat ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 259 Kč. EAN: 4458
Fair Squared Kondom Max Perform (10 ks) - veganské a fair trade
Popis produktu

Kondomy Fair Squared jsou pohodlnou a účinnou bariérovou ochranou před nechtěným těhotenstvím a pohlavními chorobami. Vyrobené jsou z extra tenkého průhledného materiálu, na jehož přípravu byl použit přírodní latex vypěstovaný v Indii, v souladu s Fair Trade principy. Kondomy jsou bez příchutě a parfemace, s lubrikantem bez spermicidních složek. Každý kondom Max Perform je vybaven penisovým kroužkem pro těsnější přilnutí, který zabraňuje náhodnému sklouznutí kondomu a zároveň působí jako podpora erekce. Na rozdíl od konvenčních kondomů neobsahují mléčný protein kasein, a jsou proto vhodné i pro vegany.

Fair Squared je rodinná firma z Kolína nad Rýnem s vysokým cílem – změnit svět k lepšímu. Jejich kosmetické a hygienické výrobky s přírodními ingrediencemi hrdě nesou certifikaci Fair Trade a férovostí jsou skutečně protknuty. Od způsobu pěstování surovin, přes zpracování, až po kvalitu výsledného produktu přistupují ohleduplně a s respektem k pracovníkům, zákazníkům, planetě i zvířatům. V jejich výrobně najdete meruňkový a mandlový olej z Pákistánu, přírodní latex z Indie či marocký arganový olej. Produkty jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou i vegany.

Další vlastnosti: Materiál Fair Rubber přírodní latex. Certifikáty Fair Rubber, Vegan Society, CO2 Neutral. Délka 160 mm. Podíl přírodních surovin 99 %. Země původu Vyrobeno v Malajsii/Thajsku. Šířka 52 mm. Podíl BIO rostlinných surovin 99 %. Původ vůně bez vůně. Materiál obalu FSC® certifikovaný karton. Tloušťka stěn 0,07 mm. Počet kusů v balení 10.