Eko-produkt.cz

Gaia Magic Touch (200 g) – čistící prostředek k menstruačnímu kalíšku

Ve slevě tento kousek Gaia Magic Touch (200 g) - čistící prostředek k menstruačnímu kalíšku od značky Gaia Cup (Tierra Verde) jednoduše můžete najít v aktuální nabídce výhodně! Nyní můžete mít za 149 Kč. EAN: 1217
Gaia Magic Touch (200 g) - čistící prostředek k menstruačnímu kalíšku
Popis produktu

Prášek nabízí snadný způsob, jak bezpečně vyčistit váš menstruační kalíšek. Tento přípravek je rychle biologicky rozložitelný a tedy šetrný k životnímu prostředí. Bez obav s ním můžete vyčistit jak silikonové, tak latexové kalíšky.
Neobsahuje chlór, zato přes 30 % bělicích činidel na bázi kyslíku.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Země původu Česká republika. Složení > 30 % peruhličitan sodný, > 30 % hydrogenuhličitan sodný.. Objem 250 g. . . . . . . .