Eko-produkt.cz

Haaro Naturo Tuhý šampon před barvením (50 g) – připraví vlasy pro přírodní barvení

Tento diskontní kousek Haaro Naturo Tuhý šampon před barvením (50 g) - připraví vlasy pro přírodní barvení originál od značky Haaro Naturo můžete dostat zde teď opravdu levně! Momentálně k dispozici za 165 Kč. EAN: 4555
Haaro Naturo Tuhý šampon před barvením (50 g) - připraví vlasy pro přírodní barvení
Popis produktu

Tento unikátní tuhý šampon Haaro Naturo dokonale připraví vaše vlasy pro barvení přírodními barvami. Dokonale je odmastí a díky obsahu jílu odstraní i všechny zbytky stylingu.  Barva tak k povrchu vlasu perfektně přilne, lépe probarví a déle vydrží.
Při použití běžného šamponu zůstávají na vlasech účinné látky, které plní různé funkce, například vyživují, vyhlazují nebo dodávají objem. Před aplikací barvy to ale rozhodně není žádoucí, protože všechny tyto složky mohou způsobit horší přilnutí barvy k vlasu a tím pádem i horší výsledek.

Veškeré produkty Haaro Naturo jsou 100% přírodní, vyráběné ručně v Liberci, v netradičním kadeřnictví, které se pyšní tím, že je bez syntetické chemie. Maximum složek je místního původu, například byliny pochází z volného sběru z Česka, případně ze Slovenska a jsou laboratorně kontrolovány.

Další vlastnosti: Hodnota pH 9,9. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v České republice. Materiál balení papírový sáček z eko papíru české výroby. Složení Sodium coco-sulfate (tenzid na bázi kokosového oleje), Solum Fullonum (zelený jíl), Sodium Chloride (sůl). Hmotnost 50 g. . . . . .