Eko-produkt.cz

Hydrophil Bambusový kartáček (soft) – 100% z obnovitelných zdrojů

Nejprodávanější výrobek Hydrophil Bambusový kartáček (soft) - 100% z obnovitelných zdrojů od značky s dlouholetou tradicí Hydrophil jednoduše získáte ještě dnes za parádní cenu. Právě teď za cenu 99 Kč. EAN: 3043
Hydrophil Bambusový kartáček (soft) - 100% z obnovitelných zdrojů
Popis produktu

Udržitelně vyrobené produkty nemusí být nudné. Dokazují to i tyto bambusové zubní kartáčky Hydrophil, které jsou vyrobeny s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem. Vypadají opravdu skvěle a výjimat se budou nejen ve vaší koupelně. Zkuste je přibalit do batohu, který si berete na festival či víkend strávený pod širákem. Zaručeně vzbudíte pozornost!
Kartáček je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů. Jeho tělo je z bambusu a velmi měkké štětinky z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti: Materiál tělo: udržitelně pěstovaný bambus, štětinky: nylon z ricinového oleje. Tloušťka vlákna 6 mil = 0,1524 mm. Délka štětin 12 mm. Počet řad štětin 4. Počet štětinek cca 800. Třída jemnosti štětin Soft. Země původu Vyrobeno zodpovědně v Číně.. . . . .