Eko-produkt.cz

Hydrophil Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) – 0,45 mm

Hodně prodávaný kousek Hydrophil Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) - 0,45 mm od výrobce s dobrým jménem Hydrophil máte možnost nakoupit u nás ve výprodejové akci! Právě teď jen za 119 Kč. EAN: 4925
Hydrophil Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) - 0
Ověřit dostupnost
Značka: Hydrophil
119
Popis produktu

Minimalistické mezizubní kartáčky Hydrophil pro denní použití vám dají opravdový důvod k úsměvu. Jednoduše vyčistí i nejnedostupnější zubní mezírky, a pomohou tak zlepšit celkové zdraví ústní dutiny. Antibakteriální rukojeť je vyrobená ze 100% rozložitelného a udržitelně vypěstovaného bambusu, štětinky pak z jemňoučkého nylonu. Kromě čistých zubů vás zanechají také s hřejivým pocitem na duši. Jejich koupí totiž podpoříte projekt, který zajišťuje pitnou vodu potřebným po celém světě. Domů vám kartáčky dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti: Rozměry Délka rukojeti: 5 cm, délka samotného kartáčku: 12 mm. Certifikáty Cruelty free and Vegan PETA. Materiál štětinek Jemný nylon 6, bez BPA, upevněný ke kovovému drátku. Země původu Vyrobeno zodpovědně v Číně. Materiál balení Kartonová krabička, papírový sáček. Materiál rukojeti Udržitelně pěstovaný bambus. Co s ním, až doslouží Z hygienických důvodů není bohužel bambusová rukojeť v bioodpadu zatím povolena, pokud nemáte vlastní kompost, kartáček vyhoďte do směsného odpadu. Případně pomocí kleští oddělte drátek od bambusového držátka. Drátek se štětinkami patří do směsného odpadu, bambusové držátko můžete zkompostovat.. Co s obaly Krabičku i papírový obal můžete recyklovat v kontejneru na papír.. Rozměry štětinek Size 0 = 0,40 mm, Size 1 = 0,45 mm, Size 2 = 0,50 mm, Size 3 = 0,60 mm. Tloušťka 0,45 mm. .