Eko-produkt.cz

Hydrophil Pouzdro na mýdlo – z pocínované oceli

Ve slevě tento kus Hydrophil Pouzdro na mýdlo - z pocínované oceli od dodavatele s dlouholetou historií Hydrophil lze zakoupit v naší nabídce za rozumné peníze! Zrovna teď v akci za 99 Kč. EAN: 4206
Hydrophil Pouzdro na mýdlo - z pocínované oceli
Popis produktu

Praktické a designové pouzdro z pocínované oceli je perfektní alternativou k běžným plastovým mýdlenkám. Slouží k uchování a převážení vašeho oblíbeného tuhého mýdla a je tak ideálním parťákem na dovolené či služební cesty. Kluci z Hydrophilu si na něm dali opravdu záležet a jeho výrobu dotáhli téměř k dokonalosti. Pouzdra nechávájí vyrábět v Německu z materiálů, které rovněž pochází z jejich domoviny, v továrně, která nevyužívá levné pracovní síly.
Do pouzdra bez obtíží umístíte většinu běžných tuhých mýdel.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti: Rozměry 110 × 88 × 32,5 mm. Materiál pocínovaná ocel. Hmotnost cca 80 g. Certifikáty BRC a DIN ISO. Země původu Vyrobeno v Německu (materiál i pouzdro). . . . . . .