Eko-produkt.cz

Hydrophil Sisalový sáček na mýdlo – vhodný i do sprchy

Zlevněný produkt Hydrophil Sisalový sáček na mýdlo - vhodný i do sprchy od výrobce Hydrophil jednoduše seženete právě dnes téměř zdarma. Nyní můžete mít za 99 Kč. EAN: 3050
Hydrophil Sisalový sáček na mýdlo - vhodný i do sprchy
Popis produktu

Zachraňte zbytky mýdla! Pokud je vám také líto vyhazovat ty nejmenší zbytečky mýdla, které už se nedají moc ani vzít do ruky, bude se vám líbit nápad od kluků z Hydrophilu. Sáček na mýdlo ze sisalu. Krásný, funkční, jednoduchý.
Do pytlíku můžete naskládat malé kousky mýdla (a tím vytvořit jedno nové) anebo do něj dáte rovnou celé mýdlo a máte jistotu, že ho vypotřebujete opravdu až do morku kostí, kdyby nějaké mělo.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti: Rozměry cca 8,5 x 13,5 cm. Země původu Navrženo v Německu. Vyrobeno zodpovědně v Číně.. . . . . . . . . .