Eko-produkt.cz

Hydrophil Tuhé mýdlo – levandule (80 g) – vhodné na tělo i vlasy

Nový produkt Hydrophil Tuhé mýdlo - levandule (80 g) - vhodné na tělo i vlasy originál od značky Hydrophil je k získání zrovna za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 129 Kč. EAN: 4158
Hydrophil Tuhé mýdlo - levandule (80 g) - vhodné na tělo i vlasy
Ověřit dostupnost
Značka: Hydrophil
129
Popis produktu

Máte rádi jednoduché, ale přesto účinné věci? Pak je tohle mýdlo od německé značky Hydrophil pro vás jako stvořené! Základem jsou pouze kvalitní rostlinné oleje, které se mísí s báječně voňavým levandulovým éterickým olejem. Použít jej můžete na ruce, tělo i vlasy. Vhodné je pro muže i ženy. A co je úplně nejlepší? Můžete jej použít i při koupání v řece.
Mýdlo je ručně vyráběné i balené v Hamburku, neobsahuje palmový olej ani jeho deriváty a domů vám dorazí ve šmrncovní krabičce z recyklovaného papíru.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti: Hmotnost 80 g (při výrobě). Certifikáty PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Německu. Původ vůně přírodní. Složení Helianthus Annus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Butyspermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil, Lavanda Hybrida Grosso Herb Oil, Lavandula Angustifolia Flower, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Linalool *, Limonene *
*přirozená součást éterických olejů. . . . . .