Eko-produkt.cz

Hydrophil Vatové tyčinky do uší (100 ks) – z bavlny a bambusu

Velmi žádaný produkt Hydrophil Vatové tyčinky do uší (100 ks) - z bavlny a bambusu od značky s tradicí a dobrou pověstí Hydrophil můžete pořídit u nás nyní se slevou! Momentálně k dispozici za 55 Kč. EAN: 3048
Hydrophil Vatové tyčinky do uší (100 ks) - z bavlny a bambusu
Popis produktu

Tyčinky do uší neboli uchošťoury. Používat je prostě potřebujeme, protože občas máme v uších nepříjemno. Ale musí být nutně plastové? Musí končit v moři, kde se za ně zahákne mořský koník? Nemusí. Mohou být rozložitelné. Jako jsou ty od Hydrophilu. Jemné, citlivé, bezpečné, 100% rozložitelné a kompostovatelné, v krabičce z recyklovaného papíru a navíc velmi příjemné.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti: Materiál bambus a bavlna. Kusy 100 ks. Země původu Navrženo v Německu. Vyrobeno zodpovědně v Číně.. Materiál balení recyklovaný papír. . . . . . . .