Eko-produkt.cz

Incognito Přírodní repelent ve spreji (100 ml) – 100% ochrana proti veškerému hmyzu

Tento exkluzivní produkt Incognito Přírodní repelent ve spreji (100 ml) - 100% ochrana proti veškerému hmyzu od společnosti s předním postavením na trhu Incognito jednoduše naleznete právě dnes napořád výhodně! Nyní nakoupíte za 319 Kč. EAN: 1373
Incognito Přírodní repelent ve spreji (100 ml) - 100% ochrana proti veškerému hmyzu
Ověřit dostupnost
Značka: Incognito
319
Popis produktu

Tento repelentní sprej od Incognito je zcela výjimečný – je 100% přírodní a přesto má stejnou absolutní účinnost proti komárům, klíšťatům, muškám, ovádům, blechám, vosám či včelám jako spreje založené na sloučenině DEET, která se nachází v běžných repelentech. Chrání jak proti běžným komárům, tak i proti moskytům přenášející viry zika, malárii, dengue a chikungunya a všem dalším 3 500 druhům bodavého hmyzu.
Používat ho může celá rodina včetně malých dětí a miminek od 6 měsíců věku. Je vhodný pro všechny destinace po celém světě včetně tropických.

Žádné živočišné složky ani testování na zvířatech. 
Incognito je britská firma, která vyrábí přírodní a přesto fantasticky účinné repelenty. Společnost ve všech směrech důsledně řeší dopad svého businessu na životní prostředí. Její provoz je dokonce CO2 pozitivní.

Další vlastnosti: Objem 100 ml. Certifikáty Vegan Society, Ethical Award. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Velká Británie. Doba spotřeby po otevření do 24 měsíců. Složení Aqua, menthanediol (PMD rich botanic oil), glyceryl citrate/lactate/linoleate/oleate, citronellol, cymbopogon martini oil,polyglyceryl-3 caprate, polyglyceryl-4 cocoate, glyceryl caprylate,cinnamomum camphora leaf oil*, citrus bergamia peel oil expressed*, xanthan gum, geraniol, linalool, limonene, farnesol, citral. * = z esenciálních olejů. Objem 100 ml. . . . .