Eko-produkt.cz

Incognito Repelentní roll-on deodorant (50 ml) – s příjemnou citrusovou vůní

Zcela unikátní výrobek Incognito Repelentní roll-on deodorant (50 ml) - s příjemnou citrusovou vůní od populární značky Incognito můžete získat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 319 Kč. EAN: 2091
Incognito Repelentní roll-on deodorant (50 ml) - s příjemnou citrusovou vůní
Ověřit dostupnost
Značka: Incognito
319
Popis produktu

Tento repelentní deodorant od Incognito je zcela výjimečný – je 100% přírodní a přesto má stejnou absolutní účinnost proti komárům a dalšímu hmyzu jako přípravky založené na sloučenině DEET, která se nachází v běžných repelentech. Chrání jak proti běžným komárům, tak i proti moskytům přenášející viry zika, malárii, dengue a chikungunya a všem dalším druhům bodavého hmyzu.
Spolehlivě pohlcuje a maskuje lidský pach, který přitahuje hmyz.

Žádné živočišné složky ani testování na zvířatech. 
Incognito je britská firma, která vyrábí přírodní a přesto fantasticky účinné repelenty. Společnost ve všech směrech důsledně řeší dopad svého businessu na životní prostředí. Její provoz je dokonce CO2 pozitivní.

Další vlastnosti: Objem 50 ml. Certifikáty Vegan Society, Ethical Award. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno ve Velké Británii. Složení Aqua, PMD rich botanic oil (menthanediol), propylene glycol, sucrose stearate, glycerin, citrus bergamia (bergamot) peel oil expressed*, xanthan gum, cinnamomum camphora (camphor) bark oil*, tocopherol (Vitamin E), helianthus annuus (sunflower) seed oil, limonene*, linalool*, citronellol* (* = přírodní složky esenciálních olejů). Objem 50 ml. . . . . .