Eko-produkt.cz

Innobiz Zenový difuzér Kaolia – inspirovaný japonskou zahradou

Diskontní výrobek Innobiz Zenový difuzér Kaolia - inspirovaný japonskou zahradou originál od značky Innobiz jednoduše najdete právě teď v naší nabídce trvale výhodně! Akční cena 1 499 Kč. EAN: 3488
Innobiz Zenový difuzér Kaolia - inspirovaný japonskou zahradou
Ověřit dostupnost
Značka: Innobiz
1 499
Popis produktu

Kaolia, elegantní difuzér s dřevěným rámem, kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla. Jeho design je inspirován japonskou zenovou zahradou. Výjimat se bude nejen ve vašem obýváku, ale také v kanceláři, fantazii se místa nekladou. 
Je velmi praktický, snadno ovladatelný a okouzlí vás svým jemným a tlumeným osvětlením ve třech volitelných stálých barvách, případně nechte difuzér automaticky podsvětlění přepínat.
Difuzér slouží k šetrnému rozptylování éterických olejů do prostoru. Díky technice mlžení má difúze dosah až 30 m2.

Francouzská firma Innobiz je evropským lídrem ve vývoji a výrobě difuzérů. Více jak 10 let se zabývá výzkumem v oblasti difúze esenciálních olejů. Jejich služeb a zkušeností využívají všichni významní výrobci v oblasti aromaterapie.

Další vlastnosti: Rozměry výška 7 cm, šířka a hloubka 14,5 cm. Příkon 14 W. Napájení síťové (100 – 240 V – 50/60 Hz). Hmotnost 500 g. Země původu Čína. Kapacita zásobníku vody 90 ml. . . . . .