Eko-produkt.cz

Jack n' Jill Zubní pasta – bez příchutě (50 g) – neobsahuje fluor

Často hledaný kousek Jack n' Jill Zubní pasta - bez příchutě (50 g) - neobsahuje fluor od známého dodavatele Jack n' Jill můžete pořídit na našich stránkách extra výhodně! Teď za akční cenu 185 Kč. EAN: 1512
Jack n' Jill Zubní pasta - bez příchutě (50 g) - neobsahuje fluor
Popis produktu

100% přírodní, velmi jemná zubní pasta bez příchutě od Jack n‘ Jill je stejně skvělá jako dětské pasty stejné značky a je určená pro ty, kteří se nezvykli na jejich ovocné příchutě. Její složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu.

Společnost Jack n‘ Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti: Certifikáty PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Austrálie. koeficient abrazivity RDA výrobce neuvádí. Složení Xylitol, čistěná voda, glycerin (z kokosu), oxid křemičitý (silica), xantanová guma, potassium sorbate (z přírodních zdrojů), kyselina citronová.. Hmotnost 50 g. . . . . .