Kokoza Směs Bokashi (1 kg) – do kompostérů bokashi

Oblíbený a kvalitní produkt Kokoza Směs Bokashi (1 kg) - do kompostérů bokashi od kvalitní značky Kokoza snadno pořídíte v aktuální nabídce za super cenu. Výhodně teď u nás za 199 Kč. EAN: 6395
Kokoza Směs Bokashi (1 kg) - do kompostérů bokashi
Značka: Kokoza
199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ve speciální Bokashi směsi se efektivní mikroorganismy mísí s vodou, melasou, otrubami, fotosyntetizujícími organismy a enzymaticky aktivními houbami. Efektivní mikroorganismy obsahují bakterie mléčného kvašení, které jsou přírodním probiotikem. Sušená směs nastartuje a urychlí fermentaci bioodpadu v Bokashi kompostéru. 1kilové balení přitom vydrží 30-50 dní zodpovědného nakládání s kuchyňskými zbytky.

Společensky prospěšný podnik – Kokoza – si vytyčil odvážný cíl. Navrátit moderní městské Homo sapiens blíž k přírodě. Uprostřed betonové džungle proto tým Kokozy sazí, zalévá a kompostuje a do ulic a městských čtvrtí krůček po krůčku navrací zelenou barvu. Pořádají workshopy a kromě toho, že vrací život půdě, novým impulzem probouzí i sousedské komunity. Vyzbrojují je vědomostmi o soběstačnějším způsobu života, ale také praktickými nástroji. Pomocí jejich kompostérů může totiž i člověk bez zahrádky, uprostřed velkoměsta, proměnit odpad ve zdroj živin. Popelnicím, planetě i svědomí lidí si tak zase o fous uleví.

Další vlastnosti: Hmotnost 1 kg. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Německu. Materiál obalu plastový sáček. Co s obaly sáček recyklujte v kontejneru na plast. Složení Obilné otruby, melasa, bakterie kyseliny mléčné, kvasinky, fotosyntezující organismy a aktivní houby.. . . . . .