Eko-produkt.cz

Kongy Konjaková houbička na tělo – růžový jíl – pro suchou a citlivou pleť

Tento oblíbený produkt Kongy Konjaková houbička na tělo - růžový jíl - pro suchou a citlivou pleť od kvalitního výrobce Kongy jednoduše můžete získat v naší nabídce v akci. Nyní za 289 Kč. EAN: 3092
Kongy Konjaková houbička na tělo - růžový jíl - pro suchou a citlivou pleť
Ověřit dostupnost
Značka: Kongy
289
Popis produktu

Konjaková houbička na čištění celého těla, vhodná především pro majitele citlivé a suché pokožky. A obzvlášť pro ty, kdo se neradi mažou krémy po sprše. 🙂 Nepotřebujete k ní nic kromě čisté vody. Vyčistí, jemně odstraní starou kůži a vyživí. K jejímu použití nepotřebujete nic, jen čistou vodu. Kongy tento malý zázrak dovedli k dokonalosti – houbičky vyrábí ručně na malém jihokorejském ostrůvku Jeju. Použité ingredience jsou v TOP kvalitě a zcela v souladu s okolní nedotčenou přírodou. Je 100% přírodní, bez barviv, rozložitelná, bez přidaných látek, čistá a šetrná k životnímu prostředí.
 

Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

Další vlastnosti: Rozměry 10 x 7,5 x 2 cm. Země původu Korea. Materiál balení recyklovaný papír. Složení konjaková mouka, růžový jíl, voda. . . . . . . .