Eko-produkt.cz

Kongy Konjaková houbička – pro všechny typy pleti

Kvalitní a levný výrobek Kongy Konjaková houbička - pro všechny typy pleti od společnosti s dlouholetou tradicí Kongy můžete pořídit zde za výhodnou cenu! Pouze nyní za 229 Kč. EAN: 3085
Kongy Konjaková houbička - pro všechny typy pleti
Ověřit dostupnost
Značka: Kongy
229
Popis produktu

Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek – konjaková houbička na čištění pleti, která nahradí až 3 kosmetické přípravky – mýdlo, krém a pleťovou vodu. K jejímu použití nepotřebujete nic, jen čistou vodu. Kongy tento malý zázrak dovedli k dokonalosti – houbičky vyrábí ručně na malém jihokorejském ostrůvku Jeju. Použité ingredience jsou v TOP kvalitě a zcela v souladu s okolní nedotčenou přírodou. Rozdíl poznáte na první pohlazení – houbička je mimořádně jemná a hebká a pojme velké množství vody. Vyčistí, jemně odstraní starou kůži a vyživí. Má neutrální pH, což je pro naši pleť ideální, a je plná minerálů a antioxidantů. Je 100% přírodní, bez barviv, rozložitelná, bez přidaných látek, čistá a šetrná k životnímu prostředí a vaší peněžence. 

Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

Další vlastnosti: Rozměry cca 8 x 3,5 cm. Země původu Korea. Materiál balení recyklovaný papír. Složení konjaková mouka a voda. . . . . . . .