Eko-produkt.cz

Kongy Konjaková houbička – zelený jíl – ideální pro smíšenou pleť

Velmi prodávaný výrobek Kongy Konjaková houbička - zelený jíl - ideální pro smíšenou pleť od výrobce se skvělou pověstí Kongy je k sehnání u nás nyní za výprodejovou cenu! Nabídka již od 191 Kč. EAN: 3086
Kongy Konjaková houbička - zelený jíl - ideální pro smíšenou pleť
Ověřit dostupnost
Značka: Kongy
191
Popis produktu

Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek – konjaková houbička na čištění pleti, která nahradí až 3 kosmetické přípravky – mýdlo, krém a pleťovou vodu. K jejímu použití nepotřebujete nic, jen čistou vodu. Kongy tento malý zázrak dovedli k dokonalosti – houbičky vyrábí ručně na malém jihokorejském ostrůvku Jeju. Použité ingredience jsou v TOP kvalitě a zcela v souladu s okolní nedotčenou přírodou. Tahle je s příměsí zeleného jílu, takže je vhodná pro smíšenou pleť.

Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

Další vlastnosti: Rozměry cca 8 x 3,5 cm. Země původu Korea. Materiál balení recyklovaný papír. Složení konjaková mouka, zelený jíl a voda. . . . . . . .