Eko-produkt.cz

Kvitok Konopný pleťový olej nerafinovaný (50 ml) – zmírňuje ekzémy, regeneruje pleť

Tento žádaný kousek Kvitok Konopný pleťový olej nerafinovaný (50 ml) - zmírňuje ekzémy, regeneruje pleť od odblíbeného výrobce Kvitok máte možnost získat právě zde se slevou! Zrovna teď v akci za 215 Kč. EAN: 2655
Kvitok Konopný pleťový olej nerafinovaný (50 ml) - zmírňuje ekzémy
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
215
Popis produktu

Trápí vás suchá, zánětlivá nebo ekzematická pokožka či akné? Třepí se vám nehty či vlasy? Všichni víme, jak tyto zdánlivé drobnosti dokáží potrápit a znepříjemnit den. Než propadnete panice a rozhodnete se již nikdy nevycházet z domu, doporučujeme vyzkoušet 100% přírodní konopný olej od slovenské značky Kvitok.
Olej má, díky svému složení, výrazné antioxidační a regenerační účinky, působí protizánětlivě, uklidňuje a napomáhá k normalizaci pleti a zároveň ji chrání před popraskáním a vysoušením.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Francie. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná lahvička s pipetkou pro snadnější a pohodlnější dávkování. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Cannabis Sativa Seed Oil. Objem 50 ml. . . . .