Eko-produkt.cz

Kvitok Květová voda s rozprašovačem – damašská růže BIO (30 ml) – univerzální využití

Nejprodávanější kus Kvitok Květová voda s rozprašovačem - damašská růže BIO (30 ml) - univerzální využití od přední značky Kvitok lze sehnat tady a teď právě ve výhodné akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 135 Kč. EAN: 2657
Kvitok Květová voda s rozprašovačem - damašská růže BIO (30 ml) - univerzální využití
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
135
Popis produktu

Damašská růže patří mezi nejcennější rostliny na světě. Ne nadarmo byla, jakožto symbol lásky a krásy, zasvěcena bohyni Afroditě. Kvitok nyní přináší 100% čistou květovou vodu z růžových lístků této nádherné květiny. Pokud vás trápí akné, kruhy pod očima, otoky nebo citlivá pokožka, pak její staletí ověřené účinky můžete vyzkoušet i vy.
Díky tomu, že je tato růžová voda v BIO kvalitě, můžete ji bez obav používat i jako podpůrný prostředek při léčbě některých onemocnění, při výrobě parfémů nebo také na vaření.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Indie. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná lahvička. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Rosa Damascena Flower Water. Objem 30 ml. . . . .