Eko-produkt.cz

Kvitok Květová voda s rozprašovačem – levandule BIO (30 ml) – harmonizuje a zklidní

Akční a ve slevě produkt Kvitok Květová voda s rozprašovačem - levandule BIO (30 ml) - harmonizuje a zklidní od značky s dobrým jménem Kvitok jednoduše můžete získat u nás nyní trvale výhodně! Levně za 135 Kč. EAN: 3470
Kvitok Květová voda s rozprašovačem - levandule BIO (30 ml) - harmonizuje a zklidní
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
135
Popis produktu

Levandule patří mezi rostliny, které jsou v kosmetice používány často a s oblibou. Aby taky ne, když její účinky oceňovali již staří Řekové a Římané, kteří ji používali nejen ke kosmetickým účelům, ale i k těm lékařským. Pokud vás trápí začervenalá pokožka, spáleniny, štípance od hmyzu nebo třeba vrásky, pak její staletí ověřené účinky můžete vyzkoušet i vy. 
Díky tomu, že je levandulová voda v BIO kvalitě, můžete ji bez obav používat i jako podpůrný prostředek při léčbě některých onemocnění či při výrobě parfémů. Vůně levandule rovněž přirozeně odpuzuje komáry, klíšťata, blechy nebo vši.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Francie. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná lahvička. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Lavandula Angustifolia Flower Water. Objem 30 ml. . . . .