Eko-produkt.cz

Kvitok Šípkový olej BIO (30 ml) – za studena lisovaný

Exkluzivní kousek Kvitok Šípkový olej BIO (30 ml) - za studena lisovaný od kvalitní společnosti Kvitok jde pořídit aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Právě teď za cenu 319 Kč. EAN: 3469
Kvitok Šípkový olej BIO (30 ml) - za studena lisovaný
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
319
Popis produktu

Šípková růže není jen zdrojem šípků, ze kterých si vaříme výborný čaj. Velmi výjimečný je i olej z jejich jader. Ten patří mezi jeden z nejúčinějších rostlinných olejů na hojení jizev. Pomáhá redukovat stařecké skvrny, je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Je účinný i jako prevence proti vzniku strií a celulitidy.
Tento šípkový olej je v BIO kvalitě, za studena lisovaný a nerafinovaný. Má nádherně jantarovou barvu, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno na Slovensku. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná lahvička s pipetkou pro snadnější a pohodlnější dávkování. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Rosa Canina Fruit Oil. Objem 30 ml. . . . .