Eko-produkt.cz

Kvitok Slupovací maska pro T-zónu (10 g) – s černým uhlím a mořskými řasami

Tento neodolatelný produkt Kvitok Slupovací maska pro T-zónu (10 g) - s černým uhlím a mořskými řasami od výrobce se skvělou pověstí Kvitok pohodlně dostanete teď levně. Momentálně v akci za 235 Kč. EAN: 2947
Kvitok Slupovací maska pro T-zónu (10 g) - s černým uhlím a mořskými řasami
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
235
Popis produktu

Mastné čelo, nos a brada (neboli T-zóna) a ucpané póry dokáží někdy pěkně potrápit nejednu tvář. Proto v Kvitku namíchali tuto báječnou 100% přírodní slupovací masku s obsahem černého uhlí a mořské řasy. Tato kombinace důkladně a hloubkově čistí póry, napomáhá detoxikaci pleti a jemně odstraňuje nadbytečný maz.
Maska je vhodná pro všechny věkové kategorie, které trápí mastná a problematická pleť či akné.
Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě a zabraňte kontaktu s vlhkostí. 

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno na Slovensku. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná dóza s krycím plastovým víčkem. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Diatomaceous Earth (křemelina), Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), Algin (extrakt hnědých řas), Calcium Sulfate Hydrate (sádrovec), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát). Hmotnost 10 g. . . . .