Eko-produkt.cz

La Droguerie Ecologique by Ecodis Drsnější houbičky na špinavé povrchy (4 ks)

Super výrobek La Droguerie Ecologique by Ecodis Drsnější houbičky na špinavé povrchy (4 ks) s pečetí kvality od značky Ecodis jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní můžete mít za 55 Kč. EAN: 5055
La Droguerie Ecologique by Ecodis Drsnější houbičky na špinavé povrchy (4 ks)
Ověřit dostupnost
Značka: Ecodis
55
Popis produktu

Tyto houbičky mají drsný povrch, poradí si proto i s tvrdohlavými nečistotami. Připálené hrnce a pánvičky nenechají ve štychu a pomohou i s jinak silně znečištěnými povrchy. A představte si, vyrobené jsou z recyklovaných PET lahví! V průměru vzniknou z jedné plastové lahve hned tři houbičky. Pod jejich drsnou slupkou tak buší jemné eko-srdce. Kromě čisté domácnosti je totiž jejich misí zbavit životní prostředí jednorázových plastů.

Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Další vlastnosti: Rozměry 16 x 10 x 2,5 cm. Materiál 100 % z recyklovaných PET lahví. Země původu Vyrobeno v západní Evropě. Materiál balení Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem. Počet kusů v balení 4 ks. Co s nimi, až doslouží Recyklujte v kontejneru na plast.. Co s obaly Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.. . . . .