Eko-produkt.cz

La Droguerie Ecologique by Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks)

Tento designový produkt La Droguerie Ecologique by Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks) od společnosti se zárukou kvality Ecodis můžete najít tady teď až neuvěřitelně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 65 Kč. EAN: 5056
La Droguerie Ecologique by Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks)
Ověřit dostupnost
Značka: Ecodis
65
Popis produktu

V kuchyni i v koupelně je pořád co otírat, mýt a drhnout a tyto univerzální pratelné houbičky se v podobných aktivitách přímo vyžívají. Vyrobené jsou z rostlinné celulózy, která skvěle absorbuje tekutiny. Zelená vrstva z recyklovaných PET lahví si pak poradí i se zarytými nečistotami. Stanou se z nich vaše věrné každodenní pomocnice a kromě domácnosti se s nimi staráte i o blaho planety. Tomu se říká dvojitá výhra!

Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Další vlastnosti: Materiál Zelená vrstva z recyklovaných PET lahví, žlutá vrstva z rostlinné celulózy. Země původu Vyrobeno v Evropě. Materiál balení Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem. Počet kusů v balení 2 ks. Co s nimi, až doslouží Zelenou vrstvu oddělte a recyklujte v kontejneru na plast. Zbytek houbičky je z celulózy a můžete jej kompostovat nebo ho hoďte do bioodpadu.. Co s obaly Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.. . . . . .