Eko-produkt.cz

Lamazuna Skleněná dóza na tuhou kosmetiku – k uchování a převozu tuhé kosmetiky

Tento kvalitní a žádaný kousek Lamazuna Skleněná dóza na tuhou kosmetiku - k uchování a převozu tuhé kosmetiky od oblíbené značky se zárukou kvality Lamazuna snadno můžete najít na našich stránkách teď za super peníze. Cenově vychází na 65 Kč. EAN: 4884
Lamazuna Skleněná dóza na tuhou kosmetiku - k uchování a převozu tuhé kosmetiky
Ověřit dostupnost
Značka: Lamazuna
65
Popis produktu

Praktická skleněná dóza poskytne bezpečné útočiště vaší tuhé bezobalové kosmetice. Silné sklo vydrží ledajaké otřesy, a dóza se tak skvěle hodí i na cestování či převážení v batohu, třeba za sportem. Hliníkové víčko krásně prokouklo díky vyřezanému motivu sedmikrásky. Ten slouží praktickému účelu, díky průduchům může totiž použitý šampon či mýdlo pohodlně vyschnout, a nehrozí tak množení bakterií. Sklo i hliník jsou navíc donekonečna recyklovatelné, dóza tak zaručeně skvěle poslouží všem, kdo usilují o šetrnější životní styl.

Úžasná, 100% přírodní francouzská značka Lamazuna si dala za cíl zjednodušit vám život, rozzářit ho radostnými barvami a vůněmi a zamezit zbytečnému plýtvání. Zero waste vychytávky i ručně ukuchtěná veganská kosmetika ušetří přírodu od zbytečných plastových obalů, zdraví od náporu škodlivých látek a peněženku od utrácení. S Lamazunou zkrátka pocítíte, že šetrnost nemusí být o odříkání a nudě, ale o radosti ze života v souladu s přírodou, barevném minimalismu a inovativních řešeních pro lepší svět.

Další vlastnosti: Objem 100 ml. Materiál Dóza z pevného skla, hliníkové víčko. Certifikáty Cruelty free and Vegan PETA. Průměr 7 cm. Země původu Vyrobeno ve Francii. Výška 6 cm. Co s ní, až doslouží Sklo můžete recyklovat v kontejneru na sklo, hliníkový uzávěr hoďte do kontejneru na kov.. . . . .